sobota, 21 lipca 2012

92. If it had't been for Cotton Eye Joe I'd been married long time ago...

Siemanko : D. Jestem przeszczęśliwy, bo dostałem 3 apaszki- jedna komunijna, różowa, druga brązowa i i trzecia czarna, z jednej już wyczarowałem cuś dla Raquelle, co na pewno kiedyś zobaczycie. Dzisiaj się skupimy na dwóch sukienkach z takiego samego materiału jak w poście 91 :). Tytuł to 2 wersy z piosenki Rednex-Cotton eye joe ;D. Bardzo mi się kojarzą z tym materiałem. Pora na pierwszą sukienkę z rękawkami "bufkami". Jest do ziemi. Kiedyś taką samą uszyłem tylko w kwiatki ;). Torebka jest otwierana z koralikami po bokach.Zapraszam na fotki na tle rolety kuchennej ;) : Teraz druga sukienka. Zrobiona ze środka bluzki, na środku bluzki był sznurek włożony w dziury jak sznurówka. Końce sznurka były z koralikami, które widzicie na rączce torby :). Ja tą sukienkę  "worek" związałem po swojemu i bardzo mi się podoba ; D.Znowu fotki:
Jeszcze pokażę Wam ozdoby Cut & Style Barbie Są świetne, nie to co w nowej serii Cut & style- plastikowy badziew ! Te ozodoby są żarówiaste i ze świetnych materiałów :). Jak Wam się podobają :) ?


W sesji starałem się wybierać tylko te najlepsze zdjęcia, jednak niektóre  nie są w ogóle ostre... Ale bardzo mi się spodobały i musiałem je wstawić ;).

Starczy na dzisiaj ;). Dziękuję i do jutra. Jutro napiszę o kolejnym stroju. Niestety fotki jakościowo bez jakościi .... x.x... Więc pokażę jeszcze krótką sesję Anabel :). Bye.

10 komentarzy:

 1. Obydwie sukienki bardzo kreatywne, a to lubię :D
  No i neonki ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście neonowe ozdoby są ładniejsze niż te wszechobecne plastiki :)
  Sukienki ciekawe, bardzo mi się podoba jak wykorzystałeś materiał przy drugiej z nich.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienki i ozdoby świetnie ci wyszły :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza suknia wymiata! Sama bym się w taką przyodziała!

  OdpowiedzUsuń
 5. super neonki ! a druga suknia podoba mi się najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ta druga bardziej mi sie podoba, wygląda trochę hippisowsko, ale obydwie bardzo ciekawe!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podobają mi się te kolory i wzory ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hello from Spain: I like the bow in her hair with the hair down. Congratulations to sew these two dresses. Keep in touch.

  OdpowiedzUsuń
 9. Druga sukienka jest cudowna! ♥

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń