sobota, 10 marca 2012

46.Kwiatki, róż i Megan :).

Witam w dzisiejszym poście :).Dzisiaj pokażę Wam kolejny strój, w którym pokaże się Megan. Jest to bluzka w kolorze brzoskwiniowo- różowym i spodnie w kwiatki :D.Będzie znowu masa zdjęć ;). Zapraszam:poza w powietrzu xD


Na dzisiaj to już koniec ;). Śpieszę się najpierw do babci, a potem do manuuufajtury : D. Chciałbym kupić sobie kolejną głowę... Różową Cutie. A jakby nie było to odkładam kasę na wycieczkę szkolną :). Spodnie szyte prze ze mnie na maszynie.... Okropność! Dużo nerwów nad nimi popsułem :P. W pon. pokażę 2 stroje, ponieważ jeden nie jest szyty wcale xD. Tylko wycięty :).

Z tych 2 głów które mam, to lepiej mi się pracuje z Anją, bo pasuje do niej wszystko :D. A do Megan prawie nic.... No to się już rozpisałem... Chyba starczy na dzisiaj ;).

Dziękuję bardzo i do poniedziałku :).

8 komentarzy:

 1. Super komplet - acha a masz maszynę do streczu? tzn maszyna musi mieć opcję szycia rozciągliwych materiałów inaczej można się nakląć gorzej niż szewc!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sliczne ale widze że mamy ten ssam problem ze zdjęciami a mianowicie chodzi mi o naszyjnik na połowie zdjęc jest do tyłu ;/ Zapraszam do przeczytania mojego nowego posta

  OdpowiedzUsuń
 3. Eno całkiem nieźle ci te spodnie wyszły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odlotowe spodnie :) a materiał tez niczego sobie :) skorzystam z rady :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Magalita- dziękuję :). Nie mam pojęcia jaka jest :D.
  Ken-dziękuję. No ten naszyjnik o to przewracanie jest kijowy ;\.
  Imago- dziękuję bardzo :).
  M.S.- dzięki. Korzystaj chłopie bo wychodzą wspaniałe spodnie ;P.
  MaNiAk- dziękuję
  informatorka Barbie-dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie Ci to wyszło!!!I wszystko tak fajni wygląda!!!Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń