poniedziałek, 23 stycznia 2012

22. Black and White....

Dzisiaj kolejne szycie i znowu Anja..... xD. Ale jeszcze tylko 3 szycia pokażę i fotostory siostr "czy" :). Wytrzymacie.Dzisiaj będzie to spódniczka od babci i bluzka od babci. Był w prezencie : D. Z czarno bialego miśka, tzn. materiału , który ma futerko na lewej stronie :). Zapraszam:


Jak ta Anja  pozuje. Tylko jest b. wymagająca tzn. jej w łosy w kółko muszę je wygłaskać bo się "sianują" xD. Ale to i tak wybaczam jej przez piękną twarz i ciałko :). pa paaaaaaaaaaaaaaa

8 komentarzy:

 1. rób zdjęcia za dnia jak masz mozliwosc i przy oknie, a jak juz cos to z fleszem, obracaj je, dobrze kadruj!!
  Zaglądaj na blogi innych, komentuj, zapraszaj, obserwuj! Nic samo nie przychodzi, wiesz ile ja musiałęm pracować na:dostrzeżenie"? :) Nac samo nie przyjdzie :)
  Zdjęcia z fleszem zdecydowanie lepsze:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz proszenie o komentarze nie da wiele;p
  Jak masz mozliwosc zaloguj się na naszym forum jesli tego nie zrobiłes:) Poznasz fajnych ludzi i się duzo nauczysz:)

  OdpowiedzUsuń
 3. wiem, że nie da. Tak dla jaj dałem pieska xD. Może przekona :).

  OdpowiedzUsuń
 4. A jeśli chodzi o blogi to dziś siedzę dłużej i pokombinuje z tymi blogami :).Dzięki dollbby, że od samego początku mnie wspierasz tzn. dajesz rady i komentujesz :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. no taaak,ma coś w sobie ta kocica....

  OdpowiedzUsuń
 7. O proszę, jaka świeża krew się pojawiła wśród polskich lalkowych blogerów;)
  Przejrzałam "od deski do deski" bloga, jestem pod wrażeniem pasji jaką wkładasz w hobby i wyobraźni! Nie przejmuj się zdaniem innych- zobacz jak wielu jest lalkowiczów na blogach- i to o wiele starszych od Ciebie, więc jak widać lalki wcale nie są tylko la dzieci. Szczególnie mnie cieszy, że kolejny chłopak w naszym gronie zagościł- a jak widać po przykładzie Marka i Mieszka, Świstaka i Dollbby`ego to wcale nie tylko "babskie" hobby. Trzymam kciuki i będę zaglądać;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miło, że do blogujących z lalkami Barbie, dołączył kolejny chłopak. Bardzo fajnie sobie radzisz ze wszystkim, przejrzałam bloga i podziwiam CIę.

  OdpowiedzUsuń